Vervoerscollege Venlo ; Nieuwe topsponsor SVB

Weer goed nieuws van de sponsorcommissie. Vervoerscollege Venlo is topsponsor geworden bij SVB.

Vervoerscollege Venlo Dé route naar logistiek professionals!  Gecertificeerd opleider Transport en Logistiek!

Vervoerscollege Venlo is het opleidingscentrum voor het opleiden en trainen van beroepschauffeurs en logistieke medewerkers, midden in de logistieke hotspot Venlo/Venray. Met een team van 21 professionals leiden wij jaarlijks ca. 300 kandidaten toe naar een vrachtwagen en/of aanhangwagenrijbewijs, trainen wij ca. 500 brandweerchauffeurs, begeleiden we bijna 600 bedrijven in de nascholing van al hun beroepschauffeurs en voorzien we de markt van logistiek medewerkers in de breedste zin van het woord.

Om dit mogelijk te maken beschikken wij over moderne (leer)middelen, een moderne opleidingslocatie en materieel waaronder een hypermoderne mobiele trucksimulator. Bij al onze activiteiten staat een leven lang leren centraal en blijven wij ons als organisatie ontwikkelen om de deelnemers en onze relaties van het allerbeste te kunnen voorzien.

U kunt ons bereiken onder 077-3524190 of info@vervoerscollegevenlo.nl. www.vervoerscollegevenlo

                               www.vervoerscollegevenlo.nl

Dit vind je misschien ook leuk...