SVB jeugdspelers maken overstap naar VVV Venlo

SV Blerick Jeugdspelers maken definitieve overstap naar VVV-Venlo 

De jeugdafdeling van SV Blerick draait  op volle toeren  en dat werpt ook zijn vruchten af bij de vertegenwoordigde teams van VVV-Venlo.

Afgelopen seizoen hebben maar liefst 4 spelers de overstap gemaakt naar de Jeugdopleiding van VVV-Venlo, en ook het huidige seizoen was reeds bekend geworden dat Beau Gubbels van de JO13-1 de definitieve overstap zou maken naar VVV-Venlo. Daarnaast hebben we gisteren het positieve nieuws ontvangen dat dit seizoen ook Morris Schell van onze JO11-1 definitief de overstap zal maken naar VVV-Venlo.

Waar vorig seizoen van onze JO10-1 Danell Vijent en Sohaib Dahia en van de JO13-1 Wesley Heger en Raoul Bouten de definitieve overstap maakten naar de Jeugdopleiding van VVV-Venlo zullen zich dit seizoen dus ook Beau en Morris gaan toevoegen aan de jeugdafdeling van VVV-Venlo.

Al met al een zeer positieve ontwikkeling van onze jeugdafdeling en  een compliment ook aan de trainers en begeleiders.

Als SVB zijn we natuurlijk trots dat ook Beau en Morris definitief de overstap gaan maken  en wensen hun veel plezier en succes toe bij VVV-Venlo.

TC SV Blerick

 

Dit vind je misschien ook leuk...