Rene Kepser nieuwe trainer JO17-1

René Kepser nieuwe trainer JO17-1

Het jeugdbestuur is blij te kunnen mededelen dat we René Kepser mogen presenteren als nieuwe trainer van de JO17-1. René is zeker geen onbekende bij SVB, want hij heeft bij onze voetbalclub het voetballen geleerd. Hij heeft alle jeugdteams doorlopen en is daarna nog bij de senioren actief geweest. Op dit moment is hij actief binnen de veteranen en bij de sponsorcommissie. Rene is commercieel Verkoopadviseur projecten bij Burghouwt. Burghouwt is al jarenlang een van de partners van SVB.

Als trainer is hij in de jaren ’90 begonnen bij SVB bij de E en F-jes en is hij uiteindelijk na 10 jaar  bij de B1 (nu JO17-1) helaas moeten stoppen, daarna heeft  hij achtereenvolgens bij Venlose Boys (jeugd), Sparta Sevenum (2e elftal) en Wittenhorst (2e elftal) als trainer gewerkt.

Rene staand helemaal rechts.

We zijn er van overtuigd dat deze SVB-er met zijn gedrevenheid en enthousiasme een positieve bijdrage zal leveren aan de verdere doorontwikkeling van de JO17-1.

Namens het jeugdbestuur

Ben Rayer

Jeugdvoorzitter SVBlerick

Dit vind je misschien ook leuk...