Mini F toernooi

Zesde editie  van
Mini F
Champions League voetbaltoernooi

zaterdag 19 oktober 2019.

De 6e editie heeft plaats gevonden op Zaterdag 19 oktober 2019. Met een deelname van 40 teams van maar liefst 23 verschillende clubs was ook deze editie vol.

Afgaande op de enthousiaste reacties van de spelertjes en hun fanatieke aanhang kunnen we nu ook weer concluderen dat het een geslaagd toernooi was.Het speelplezier staat uiteraard voorop bij alle toekomstige voetbalhelden maar de Championsleague opening en het in ontvangst mogen nemen van een snoepzakje, beker en medaille zorgde voor een onvergetelijke indruk.

De foto’s van dit fantastische evenement in 2019 zijn hier  terug te vinden.

Voor al uw vragen kunt u contact opnemen met Erik Voeten via DEF-toernooi@svblerick.nl  of 06- 52041 142

Met dank aan onze hoofdsponsors DaJa Trading en Rebex Logistics.