Week van de scheidsrechter bij SVB

Ook dit jaar vindt bij SVB de ‘Week van de Scheidsrechter’ weer plaats. Een sport breed initiatief waarbij het uitspreken van waardering voor de arbiter centraal staat. De Week van de Scheidsrechter is van 3 tot en met 11 oktober 2020.  SVB heeft al haar scheidsrechters bedankt met een heerlijke vlaai van Pijpers Brood en banket.

SVB heeft gelukkig een groot aantal scheidsrechters die er voor zorgen dat alle wedstrijden op zaterdag en zondag plaats kunnen vinden.

SVB bedankt de coordinatoren Marc Bloemen en Huub van Geffen.  De vaste scheidsrechters voor de zaterdag zijn Joost Nabuurs, Nick Liebregt, Luc Vissers, Danny Merx, Frank van Berlo, Geerhardt Kok en Nail Kara. Voor de zondag staan klaar door weer en wind ; Huub Van Geffen , Andre Wagemans, Yvo Bloemen, Maurice Hermans, Marc vd Hoogen ( zat en zondag ) en Paul Hovens.

Mannen top en geniet van de lekkernij van Pijpers Brood en Banket.

Hoofd en jeugdbestuur SVB

You may also like...