wedstrijdverslagen

Knappe winst Blerick bij Oranje Zwart Helmond ;0-3

Blerick wint derby tegen IVO ; 3-0

Sterk Blerick wint van Mierlo Hout : 3-0

Blerick wint met vier debutanten in Eersel ; 1-2

Blerick onderuit tegen Rood Wit Veldhoven

Puntendeling in El Classico van Venlo : 0-0

Knappe winst tegen SC Helmondia : 2-1

Blerick D1 – Deurne D1 1-0

Sparta D1 – Blerick D1 2-0

Blerick D1 – MVC ’19 D1 2-1

Wittenhorst D1- Blerick D1 6-1

Kessel D1 – Blerick D1 1-3

Blerick D1 – HBSV D1 2-1

Someren D1 – Blerick D1 7-0

VVV 03 E1 – Blerick E1 1-8 20 maart 2016

Blerick D1 – Sportclub Irene D1 0-4 5 maart 2016

Montagnards D1 – SVB D1 2-0 26 februari 2016

Venlosche Boys E1 – Blerick E1 0-3

Blerick D1 – Kessel D1 0-5

Merelfeldia D1 – Blerick D1 0-0

Blerick D1 – FCV Venlo D1 1-0

Deurne D1 – Blerick D1 7-0

Blerick D1 – SHH D1 0-10

Blerick D1 – TURA Bruggen 6 – 1

Blerick D1 – Hampton School ( Engeland ) 0-19

Twee verslagen Blerick F1

Blerick A2 – Venray A4 2 – 1

Venlosche Boys D4 – Blerick D2 1-12

Baarlo D3 – Blerick D2 0-8

Ysselsteyn D1 – Blerick D2 2 – 2

Blerick D2 – Blerick D3 2 – 0

Kronenberg D1 – Blerick D2 0 – 1

3e ronde beker Blerick F1 – Kwiek Venlo F1 5-0

F1 4e inde regio finale beker

Blerick D1 – FCV D1 0 – 1

SVB F2 winnaar zaaltoernooi

Blerick D1 – Someren D1 2-0

Blerick F2 – Sport Club Irene F5 15 – 0

Blerick A1 – Panningen A1 3 – 2

SSS 18 F1 – Blerick F2 2 – 6

VVV 03 D1 – Blerick D2 5 – 1

Blerick D1 – Sportclub Irene D1 6 – 1

IVO D1 – Blerick D2 4 – 1

Venlosche Boys D2 – Blerick D2 2 – 2

FCV D2 – Blerick D2 2 – 3

Blerick A1 – MVC 19 A1 4 – 1

Baarlo D2 – Blerick D2 0 – 8

Blerick D2 – Sport Club Irene D2 2 – 4

Laar D1 – Blerick D1 1 – 2

FC Maasgouw D1 – Blerick D1 ( eerbetoon aan Glaucio )

Venray E1 – Blerick E1 5-0

Blerick E1 – Sportclub Irene E1 4-7

Blerick D1 – HBSV D1 6-1

Venlosche Boys E1 – Blerick E1 2-1

VCH E1 – Blerick E1 5-3

Blerick E1 – GFC 33 7-2

Sparta 18 D1 – Blerick D1 2 – 3

Someren D1 – Blerick D1 1-3

Blerick 6 – Kwiek Venlo 5 4 – 0

Baarlo A1 – Blerick A1 1 – 8

Blerick E1 – Vitesse 08 E1 10 – 1

Wittenhorst E2 – Blerick E1 3-3

Blerick E1 – Venlosche Boys E1 1-2

MMC Weert D1 – Blerick D1 2 – 4

VVV 03 E1 – Blerick E1 1-4

Montagnards E1 – Blerick E1 4-4

Volharding E1 – Blerick E1 6-1

Budel D1 – Blerick D1 1 – 3

Baarlo 5 – Blerick 6 2-7

Beker ; Venlosche Boys A1 – Blerick A1 5 – 5

Venray E1 – Blerick E1 6 – 0

Blerick E1 – Sport Club Irene E1 0 – 3

Blerick E1 – Wittenhorst E1 2 – 4

Sparta 18 E1 – Blerick E1 3 – 6

Kwiek Venlo 5 – Blerick 6 1 – 4

Voorbereiding en Wedstrijd Blerick F1

Blerick E1 – Baarlo E1 5-1

Kronenberg E1 – Blerick E2 3 – 6

blerick E2 – Sport Club Irene E2 1 – 2

Blerick A1 – FCV A1 3 – 0

De ongeslagen reeks van de F4 (18 wedstrijden)

Blerick F5 – Venlosche Boys F4 5 – 1

Blerick E2 – SSS 18 E1 3 – 7

VCH B1 – Blerick B2 1 – 8

Blerick E2 – GFC 33 E1 0-5

Lottum E1 – Blerick E2 0-4

Volharding E2 – Blerick E2 0-1

Venray E3 – Blerick E2 7 – 0

Blerick E2 – Volharding E2 2 – 4

Blerick D1 – Deurne D1 1 – 1

Blerick D1 – Venlosche Boys D1 2 – 1

Blerick F5 – HBSV F5 5 – 4

Blerick E2 – Venlosche Boys E2 0 – 5

Belfeldia E1 – Blerick E2 1 – 5

FCV Venlo F4 – Blerick F4 0 – 10

Blerick E2 – Sparta ’18 E2 1 – 6

Venray E2 – Blerick E2 4 – 3

Scharn D1 – Blerick D1 1 – 2

Venlosche Boys F1 – Blerick F1 3 – 6

Blerick E2 – HBSV E2 8 – 1

Sport Club Irene E2 – Blerick E2 0 – 3

hbsv D1 – Blerick D1 0 – 1

Blerick E2 – Wittenhorst E2 2 – 3

Venray A2 – Blerick A1 2 – 10

FCV E2 – Blerick E2 2 – 2

Blerick E1 – Blerick E2 0-1

TSC 04 F1 – Blerick F1 2-4

Wittenhorst F2 – Blerick F1 3-3

Blerick F1 – Belfeldia F1 4 – 1

HBSV F1 – Blerick F1 1 – 3

SV Blerick F1 – SV Venray F2 4 – 1

Volharding F2 – Blerick F1 0 – 8

SV Blerick F1 – MVC ’19 F1 6-2

Blerick F1 – SVOC F1 9 – 0

Blerick C1 toernooiwinnaar in Hoensbroek

Blerick D2 winnaar zaalvoetbal toernooi

Venlosche Boys D1 – Blerick D1 2-2

Venlosche Boys F2 – Blerick F1 0-11

Blerick C1 – Wittenhorst C1 0-1

Blerick E1 – Venlosche Boys E1 5-2

Gemert C1 – Blerick C1 0-3

Blerick F1 – Sparta’ 18 F1 1-2

Blerick B1 – Laar B1 2-2

Baarlo F1 – Blerick F1 0-6

VCH B1 – Blerick B2 1-1

IVO B1 – Blerick B1 0-4

Blerick D1 – ZSV D1 4-0

SV Blerick F1 – Spcl Irene F2 8-1

HBSV F1 – Blerick F1 0-2

SV Venray F1 – Blerick F1 2-1

Blerick C1 – Boekel Sport C1 3-0

Venray F2- SV Blerick F1

SVB F1 – Sport club Irene F1 2-5