UPDATE: Elftal indelingen jeugd en aanvang trainingen !

Na enkele weken hard werken is de afdeling jeugd zover de elftal indelingen bekend te maken. Ga snel naar de homepage en klik op het kopje jeugd. Daar staan alle elftallen voor het nieuwe seizoen.Blerick gaat starten met 24 elftallen en uiteraard de mini’s.

Aanvang trainingen jeugd ;

* JO19-1, JO17-1, Jo15-selectie, JO13-selectie op in week 33, dus vanaf maandag 15 augustus starten met de trainingen.

* Alle andere teams starten vanaf week 35, dus vanaf maandag 29 augustus.

De namen van de jeugdteams gaan veranderen

De aanduidingen A- tot en met C-junioren en D- tot en met F-pupillen gaan komend seizoen verdwijnen. Hiervoor in de plaats komen de internationaal gebruikelijke aanduidingen Onder 20 (jaar) tot en met Onder 6 (jaar).

Nieuw is ook de toevoeging van een J in de aanduidingen voor de jeugd. Niet de J van jongens, maar de J van jeugd. Jeugdklassen waarin zowel jongens als meiden gezamenlijk in één team of als teams tegen elkaar kunnen uitkomen.

Voorbeelden:

Blerick B1 wordt Blerick  JO17-1
Blerick D3 wordt Blerick  JO13-4
Blerick F5 wordt Blerick  JO9-5

Update; Het complete schema is via deze link te bekijken.

Fijne vakantie en kom fris aan de start bij de eerste trainingen.

Afdeling Jeugd SVB

You may also like...