Trainingen SVB jeugd bij Tap-Out gaan starten

Beste trainers/leiders,

SV Blerick is trots op haar sponsors en samenwerkingspartners. Het bestuur is dan ook verheugd om jullie te kunnen melden dat we de komende weken op de trainingsavonden maandag en

dinsdag de samenwerking met Tap-Out kracht zullen gaan bijzetten.

Gefaciliteerd door sponsor GEBA Trans zullen de trainers van Tap-Out de komende weken al onze teams uit de jeugdafdeling worden getraind op kracht en looptechniek. Dit met het doel om de voetballer completer, sterker en technisch vaardiger te maken.

Dit zal na de winterstop ook een vervolg krijgen.

Graag willen we jullie verwijzen naar de bijgevoegde planning, die zal starten vanaf maandag 26/10 en dinsdag 27/10.

Wij wensen alle spelers, teams en begeleiders veel plezier en ontwikkeling toe tijdens deze bijeenkomsten.

TC SV Blerick

Over Tap-Out:

Tap-Out is dé multiesportlocatie van Venlo en omstreken waar op iedere leeftijd, doelstelling en niveau gesport kan worden op basis van de pijlers kracht, uithoudingsvermogen en inzetbaarheid. Tap-Out biedt trainingen en programma’s aan vanaf de beginnende tot en met de semiprofessionele sporter. Op de cultuurhistorische locatie ‘De Wagenmakerij’ krijg je de beste begeleiding, persoonlijke aandacht en voelt iedere training als thuiskomen. Tap-Out is gelegen aan de Marconistraat 7 aan de achterzijde van Bauhaus Sportpark ’t Saorbrook.

You may also like...