Ton van Lieshout benoemd tot lid in de orde van Oranje Nassau !

Vandaag , vrijdag  24 april  is Ton Van Lieshout benoemd tot lid in de Orde van Oranje Nassau. Vanwege de corona crisis heeft  Burgemeester Scholten  onze Ton telefonisch hiervan op de hoogte gesteld.  In het najaar wordt nog een officieel moment ingeplanned in de kantine van SVB waar Ton dan gedecoreerd zal gaan worden.

Uitleg van waarom Ton deze  onderscheiding ontvangen heeft  is eigenlijk overbodig want Ton heeft een mega staat van dienst van tientallen jaren binnen SVB opgebouwd en bevind zich nu in goed gezelschap van oa  Iere veurzitter Herman Hermsen, Martien Hermans, Pierre Heemskerk en Emile Kerren.

Proficiat Ton, dik verdiend.  SVB is trots op  jou en wij  hopen jou nog lang in ons midden mogen te hebben.

Namens alle leden,

Bestuur SVB

You may also like...