Blerick D1 – Sportclub Irene D1 6 – 1

Vandaag stond op het programma de wedstrijd tegen de ongeslagen koploper van de hoofdklasse, Spcl. Irene D1. Irene heeft altijd een zeer sterke ploeg die voor het kampioenschap wilt gaan. Afgelopen donderdag trainden we al scherp en de trainer gaf aan dat na zaterdag Irene geen koploper zou zijn. Maar ja, woorden zijn makkelijk gezegd, de jongens moeten het doen. Na een goede warming up begon om 12.00 uur de wedstrijd onder leiding van Peter den Hartigh. SV Blerick starte sterk wat resulteerde in 2 kansen, voor Marijn en Glaucio. Helaas geen treffer maar de toon was gezet. Blerick drong Irene terug. Na ongeveer 10 minuten ontstond er na een corner van Blerick een scrimmage voor het doel. De bal werd uiteindelijk door Tim over de doellijn gewerkt, 1-0. Blerick bleef de betere ploeg en na een geweldige 1-2 tussen Marijn en Glaucio waardoor Marijn alleen voor de keeper kwam scoorde laatstgenoemde, 2-0. Blerick heerste. Toch kwam Irene terug na matig uitverdedigen van Blerick, 2-1. Irene nam het heft in handen en zette Blerick onder druk. Na ongeveer 20 minuten worstelde Blerick zich weer onder de druk uit en speelde zeer effectief. Binnen enkele minuten liep Blerick na een knappe goal van Luca S. Uit naar 3-1. Rust.  

In de rust werd nogmaals de puntjes op de i gezet en werd gewaarschuwd voor de eerste 5 minuten. De storm van Irene bleef echter uit, integendeel het was Blerick dat de lakens uit deelde. Na een heerlijke aanval scoorde Luca S. na een fantastische voorzet van Glaucio de 4-1. Irene was helemaal van slag maar vocht nog voor een goed resultaat. Luca H. Die een aanval van Irene onderschepte speelde Emre in die in 2 balcontacten Glaucio bereikte, die daarna in 2 balcontacten Loren diep aan speelde. Loren won het sprintduel met zijn tegenstander en scoorde beheerst, 5-1. De begeleiding wist niet wat ze zagen, uitstekend spel en een dik verdiende voorsprong. Blerick bleef gedisciplineerd en georganiseerd spelen. 5 minuten voor tijd kreeg Blerick een vrije trap op ongeveer 25 meter voor het doel. Emre kwam achter de bal maar schoot op de lat. Maar liefst 3 spelers van Blerick reageerden alert en het was uiteindelijk Marijn die de bal achter de keeper werkte, 6-1, ongekend. Even later het eindsignaal. Een dik verdiende overwinning, ook in hoogte verdiend. Volgende week uit naar FCV D1. Weer een uitdaging!

 

You may also like...