SVB Top Toernooi krijgt sterk deelnemersveld; overnachtingsplekken gezocht !

SVB Top Toernooi krijgt sterk deelnemersveld; overnachtingsplekken gezocht ! 

Ook in 2017 zal het jaarlijkse top toernooi weer bij SVB plaatsvinden. In het pinksterweekeinde zijn weer 10 betaald voetbalorganisaties te gast bij SV Blerick om hun talenten aan het Blerickse publiek te tonen.
Op dit moment wordt er druk onderhandeld met de clubs om definitieve afspraken te maken.

 Borussia Monchengladbach, West Ham United en Fullham hebben inmiddels toegezegd

Om een zo sterk mogelijk deelnemersveld mogelijk te maken zullen we net als bij de editie 2016 ook voor komend jaar spelers bij gastouders dienen te onder te brengen. De reacties afgelopen jaren waren heel erg positief. Zowel spelers als ook ouders spraken van een unieke ervaring.

Zoals het er nu naar uit ziet zullen we spelers van ADO Den Haag en Brondby (Denemarken en dus Engelstalig) gaan onderbrengen.

Voor deze spelers zijn we op zoek naar overnachtingsplekken.

Lijkt het jou leuk 1 of 2 spelers te gast te hebben, laat het dan even weten aan Pascal Bloemers;

pgjbloemers@gmail.com

06-28150002

You may also like...