Smeets Auto’s en Autosloperij Smeets – Janssen perfecte buurman van SVB.
Je hoeft ze maar te bellen en ze staan klaar voor SVB. Dan hebben we het over Angelo Smeets en familie. Niet alleen een zeer goed oplettende buurman maar ook nog eens een uitermate goede sponsor van SVB. Al jaren een van onze hoofdjeugdsponsoren en rugsponsor van de selectie. Behulpzaam daar waar nodig. Zo ook vandaag. Over het hele sportpark stonden zo’n 40 doelen wat natuurlijk niet uit ziet. Geen nood , met de vrachtwagens van Smeets was dit in no time opgelost en zijn alle doelen gedurende de zomerstop netjes opgeborgen. Hulde voor deze sponsor die op zondag nota bene voor ons klaar staat!
Oh ja,  bent U nog op zoek naar een jonge gebruikte auto , dan naar buurman Smeets Auto’s of u heeft nog een hele oude auto geschikt voor sloop , Autosloperij Smeets – Janssen komt hem graag ophalen. Www.smeetsautos.nl