SVB F2 winnaar zaaltoernooi

F2 toernooi winst k

Op zaterdag 3 januari speelde de F2 haar eerste zaaltoernooi van het seizoen in Grubbenvorst.  

Tegenstanders waren Kwiek Boys (2 teams) HBSV, Ysselsteijn en SVOC. De spelers lieten van meet af aan zien dat de weken rust ze de zin in het voetbal niet had ontnomen. De tegenstanders werden stuk voor stuk aan de zegekar gebonden. Na 5 wedstrijden en net zo veel zeges EN met 0 tegengoals mochten de boys en girl zich niet alleen als winnaar van de eerste ronde kronen, maar mochten ze ook naar naar de winnaarsronde.  

 

 

  

De winnaarsronde stond gepland op zaterdag 24 januari in Baarlo. Helaas hadden de teams van HBSV zich terug getrokken. Dat mocht uiteindelijk de pret niet drukken want Meterik zorgde voor prima opvulling van het deelnemersveld. De F2, met de zegereeks van het eerste toernooi nog in het achterhoofd, begon wat lichtzinnig aan het toernooi. De eerste 2 wedstrijden werden onnodig gelijk gespeeld. Herstel kwam echter in de 3e en 4e wedstrijd die beiden in winst werden omgezet. De laatst wedstrijd van het toernooi zou uiteindelijk de winnaar bepalen. Het team van Meterik, tot de laatste ronde koploper, wist echter niet te winnen. Penalty’s moesten uiteindelijk de winnaar van de zaalcompetitie bepalen. Hierin toonden de zwart-witten zich het koelbloedigst. 

  

Top prestatie!

 

Gefeliciteerd boys en girl

  

ps. op de foto ontbreken Silas en Efe die er helaas niet bij waren in Baarlo

 

You may also like...