Rene van Eersel winnaar 11e Jan Vercoulen / SVB toeptoernooi

Met een record aantal deelnemers mogen we het al weer 11e Jan Vercoulen toeptoernooi bijzonder geslaagd noemen. Wie zou de opvolger worden van Dick Peuten ?  Meerdere oud winnaars zoals Herman Hovens, Markus Leur, Andre Wagemans en Lennart Gerdes waren weer van de partij. De avond stond natuurlijk weer onder vakkundige leiding van Marc Bloemen.

Vier bloedstollende voorronden gingen vooraf aan de finale ronde met aan tafel ; Dylan Hauser, Ge Geraedts, Paul Lenders, Rene van Eersel en Henk Driessen.

De finale ging tenslotte tussen Paul en Rene. De slimme Rene was de te aanvallend ingesteld spelende Paul uiteindelijk de baas en tot luid gejuich van veel Blerick 2 spelers ging hun doelman op de schouders als trotse winnaar van deze geweldige avond.

You may also like...