Rebex uw transportmakelaar ; Nieuwe topbord sponsor SVB

SVB is verheugd te kunnen melden dat Rebex is toegetreden als Top bordsponsor bij SVB.

Zonder transport staan veel bedrijven stil. Rebex vormt de spil in de constant veranderende wereld van vraag en aanbod op afstand. Rebex is uw transportmakelaar en bemiddelt voor uw bedrijf tussen gecertificeerde aanbieders van weg-, zee- en luchttransport. Met Rebex aan uw zijde heeft u geen zorgen over hoe uw goederen van A naar B worden vervoerd en betaalt u nooit te veel. Snel, toegankelijk en 24/7 tot uw dienst.

Het gezicht achter Rebex is René van Eersel.  Rene kennen we natuurlijk als doelman van Blerick 2 , jeugdleider en sponsor van jeugdtoernooien. Zijn liefde voor transport en logistiek ontstond in de jaren negentig, toen hij in het leger verantwoordelijk was voor het laden en lossen van legervoertuigen. Toen hij stopte als soldaat, besloot hij verder te gaan in de transportwereld. Hij begon als distributiemedewerker, werd vrachtwagenchauffeur, schoolde zich om tot planner en werd uiteindelijk expediteur. Na zes jaar gewerkt te hebben als expediteur bij Gebatrans in Venlo deed zich de kans voor om voor het Koreaanse Unico aan de slag te gaan. Eind 2016 besloot René dat hij toe was aan de volgende stap en zijn kennis, ervaring en netwerk mee te nemen naar een nieuw bedrijf. Zijn expertise kreeg de naam Rebex.

www.rebexlog.com

You may also like...