Venlosche Boys D1 – Blerick D1 2-2

Vandaag 10 december 2011 speelde SVB D1 een uitwedstrijd tegen Venlosche Boys D1.

Het was een strijdlustige wedstrijd maar gelijk naar een paar minuten kreeg Batuhan een kans voor open doel maar miste en even later kreeg Batuhan weer een hele grote kans maar helaas op de keeper. De spelers gingen de rust in met een stand van 0-0. Niet lang naar het begin van de tweede helft scoorde Jay de 0-1 voor SVB.

Helaas maakte Venlosche Boys snel erna de 1-1. Het bleef even 1-1, totdat Jay een hoge bal op Noah H plaatste. Noah ging een sprint aan en legde de bal voor Jay die zijn tweede maakte ; 1-2. Maar weer niet lang erna, maakte de scheids een fout
en gaf Venlosche Boys een onterechte penalty die werd benut 2-2 . De spelers en trainers van SVB D1 waren verbaasd en als bonus werd Jean Paul gelijk naar de penalty voor vijf minuten weg gestuurd. We weten nog steeds niet waarom en ook JP kon ons hier géén antwoord op geven. We gaven het niet op en er kwamen nog veel kansen maar ze gingen
er niet in. De uitslag van Venlosche Boys D1 en SVB D1 is 2-2 geworden.

 

Noah Heumassej

You may also like...