Grote reiningingsbeurt kleedlokalen door SVB sponsor Schoonmaakbedrijf Wilms

Twee keer  per jaar wordt de kleedaccomodatie compleet gereinigd door het bekende Venlose Schoonmaakbedrijf en SVB sponsor Wilms.  Deze week hebben de proffessionals van Wilms twee volledige dagen uitgetrokken en het resultaat mag er natuurlijk zijn.

Ruim 1300 !! voetballers maken wekelijks gebruik van de kleedlokalen. Elke dag worden deze schoongemaakt door de maandag morgen ploeg. Een groot compliment voor deze oer SVB’ers die er voor zorgen dat alle kinderen en senioren hun favoeriete hobby kunnen beoefenen. Laten we er met z’n allen voor zorgen dat dit ook zo blijft. Maak geen rotzooi of ruim het op als je het ziet. Laten we zuinig zijn op onze schitterdende accomodatie.

Tot slot een woord van dank aan Schoonmaakbedrijf Wilms  voor de perfecte service en geweldige schoonmaakprestatie.

http://youtu.be/ttnQ49fxARQ

You may also like...