Pascal Sassabone en Roel Dirckx winaar tafelvoetbaltoernooi veteranen

Afgelopen vrijdag  vond het tweede veteranen Champignons league tafelvoetbal plaats is de kantine, nadat op de jaarvergadering besloten was dat er een extra activiteit voor de oudere SVB ers erbij moest komen hebben de eerste 3 organisatoren er een leuke avond van gemaakt. Uiteindelijk waren het dou Pascal sassabone en Roel, Dirckx een maatje te groot voor de andere veteranen en werden gehulldigd door Fred van Weerdt mede organisator van het toernooi.
Zoals we gewend zijn van de oudere voetballers werd de derde helft super gezellig en werd het toch nog vrij laat, maar voldaan en helemaal leeg gespeeld verlieten de veteranen gezamenlijk het SVB domein.
Bij deze willen we iedereen die aan deze avond mee heeft gewerkt bedanken voor de inzet en tot volgend jaar.

You may also like...