Mikel Heumassej nieuwe trainer SVB 2

Met ingang van het nieuwe seizoen zal Mikel Heumassej de nieuwe trainer zijn van SVB 2. Mikel is momenteel nog hoofdtrainer van 4e klasser VV America.  Fijn dat hij weer terug is bij SVB als trainer. De huidige trainer van het 2e , Pascal Bloemers,  zal vanwege veranderde werkomstandigheden  ( prive ) , een stapje terug doen en verder gaan als assistent van Mikel.  We zijn uitermate blij dat beide heren, echte SVB’ers,  de kar van SVB 2 gaan trekken.

Mikel is daarnaast jarenlang hoofdsponsor geweest van het Humie Trading DEF toernooi en is tevens clubsponsor.

Volgend seizoen zal zoals bekend het 2e volledig prestatief gaan opereren en wordt de samenwerking met het 1e geïntensiveerd. SVB is er van overtuigd met Mikel en Pascal een perfect koppel gevonden te hebben voor een bloeiende samenwerking met zowel hoofdtrainer Erick Verschuren als hoofd jeugd opleiding Leon Theuws.

Bestuur en TC SVB

Geheel links op de foto ; Pascal Bloemers

You may also like...