Venray A2 – Blerick A1 2 – 10

Blerick A1 schiet met scherp.

Blerick A1 is vanmiddag de 1e wedstrijd in  de competitie goed van start gegaan.

De mannen van Wiel Roox moesten op bezoek bij Venray A2.In een felle warme zon liet de ploeg vooral in de  1e helft zien waarvoor ze naar Venray waren gekomen.De venrayse ploeg werd compleet overlopen met bij vlagen uitstekend positiespel.Het kon dan ook niet uitblijven wanneer het eerste doelpunt ging vallen.Het was Levi Peeters die met een goede individuele actie 1-0 liet aanteken.Kort daarop werd het 2-0 door V.Reneerkens  uit een vloeiende combinatie met R.Daniels.Het werd ook nog 0-3 en 0-4 doordat Blerick frivool bleef doorvoetballen.De ruststand was 1-4.Na de rust werd het ook nog 2-4 omdat Blerick de teugels wat losser liet. Nadat Wiel Roox enkele omzettingen had gedaan was het Blerick dat Venray volledig van de mat tikte.Met de einduitslag van 2-10 moest Venray nog blij zijn,want als alle kansen en een gemiste strafschop waren benut was het waarschijnlijk het dubbele geworden.

 

You may also like...