Blerick C1 toernooiwinnaar in Hoensbroek

SV Blerick C1 wint toernooi in Hoensbroek

Op zondag 22 januari heeft SV Blerick het toernooi in Hoensbroek gewonnen. Het toernooi op de schitterende kunstgrasvelden van FC Hoensbroek had negen andere teams uit onder andere de derde divisie en hoofdklasse op bezoek. Nadat in de voorronde gewonnen werd van FC Hoensbroek, Eijsden, Sportclub Irene en FC Düren/Niederau, was SVB in de Champions League poule sterk genoeg voor de concurrentie. Het grootste pluspunt van deze dag was dat er slim gevoetbald en hard gewerkt voor het team werd. Dit geeft vertrouwen voor het resterend programma in het voorjaar…

 

SV Blerick C1 wint oefenwedstrijd tegen Baarlo C1

In de aanloop naar de hervatting van de competitie heeft SV Blerick C1 de oefenwedstrijd tegen Baarlo C1 gewonnen met 9-2. Door diverse omstandigheden hadden we slechts de beschikking over elf spelers, maar als iedereen hard werkt voor het team, dan maakt dat wellicht niet uit. Wilskracht, werklust en doorzettingsvermogen werd gevraagd en geleverd. Tijdens de eerste helft was het vooral effectief spel van de onzen, wat resulteerde in een 4-0 ruststand. In de tweede helft werd af en toe goed de vrije man gevonden, waardoor wij Baolder achter de bal aan lieten rennen. Het moraal is weer toegenomen…

You may also like...