Venlosche Boys F1 – Blerick F1 3 – 6

De eerste overwinning van Blerick F1 in de Hoofdklasse is binnen! 

Na twee keer verlies hunkerde de spelers en de leiding van de F1 naar punten. Zaterdag 22 september was het dan eindelijk zover. De uitwedstrijd tegen Venlose Boys moest deze eerste punten opleveren. Het begon echter niet zo goed voor de F1 van Blerick. Na vijf minuten opende de Venlose Boys de score. Blerick pareerde echter snel genoeg met een tegentreffer, waarmee de stand weer gelijk kwam. Echter scoorde de Boys vlak voor rust de 2-1. In de rust werden wat tactische omzettingen gedaan in het team. Dit werd meteen na het fluitsignaal uitbetaald in de gelijkmaker voor Blerick. Blerick begon steeds meer het spel naar zich toe te trekken, echter kon niet voorkomen worden dat weer tegen een achterstand aangekeken moest worden na de 3-2 voor de Boys. Blerick bleef echter niet bij de pakken neer zitten. De spitsen werden steeds beter gevonden en er werd steeds beter samen gespeeld. Met name Eliah Ayal kreeg het op de heupen en scoorde de gelijkmaker. Toen een minuut later ook nog de 4-3 voor Blerick volgende, was dit een moker slag voor Venlose Boys. De Boys probeerde nog wel aan te vallen, maar door grote inzet van Blerick F1 resulteerde dit niet meer tot grote mogelijkheden. Aan de andere kant viel de 5-3 waarna het verzet van de Boys gebroken was. Uiteindelijk werd het 6-3 voor Blerick F1.

You may also like...