Nieuw SV Blerick standpunt inzake spelen op kunstgras

Beste SVB’ers,

In navolging van de eerdere berichtgeving in oktober, willen we jullie informeren over de laatste stand van zaken met betrekking tot het spelen op kunstgrasvelden.

Het onderzoek door het Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu (RIVM) is afgerond en de resultaten zijn vandaag bekend gemaakt. De conclusie van het RIVM is, dat het verantwoord is om te sporten op de kunstgrasvelden , hetgeen ondersteund wordt door de GGD. Hierop heeft het (jeugd) bestuur besloten om het eerder genomen standpunt per vandaag (20 december) in te trekken. De voetballers van SV Blerick kunnen dus weer voetballen op kunstgras.

Wij hopen jullie hiermee voldoende te hebben geïnformeerd.

Bestuur en jeugdbestuur SV Blerick

 

You may also like...