Blerick trakteert grote sponsoren op oliebollen

De SVB sponsorcommissie trakteert jaarlijks alle grote sponsoren, vanaf zilversponsor, op heerlijke oliebollen. Deze zijn ook dit jaar weer gesponsord door de beste bakker van Blerick en omstreken: Pijpers Brood en Banket in hartje Blerick. Naast het organiseren van twee sponsoravonden voor alle sponsoren , krijgen de ruim 30 grote sponsoren begin januari deze heerlijke traktatie als dank voor hun geweldige steun aan SV Blerick.

De sponsorcommissie wordt altijd  tijdelijk uitgebreid met vrijwilliger van het eerste uur,  Emile Kerren die de oliebollen overhandigt aan de sponsoren. 

smeets-autos

Angelo Smeets  ontvangt de oliebollen van Emile Kerren

wassink

Verkoopleider Sander Gatzen van Wassink Autobedrijven neemt de oliebollen in ontvangst.

You may also like...