Blerick E1 kampioen najaar in de hoofdklasse

Vandaag is het officieel E1kampioen hoofdklasse najaar 2017

Een super leuke, gedreven en talentvolle groep jongens.
Na enkele grote uitslagen in het bekertoernooi en de start vd competitie waren de verwachtingen hoog gespannen.
2 nederlagen kort op elkaar waren nodig en goed om weer met alle voetjes op de grond te komen. De twaalfde man in de vorm van trotse enthousiaste ouders stond vanaf de eerste minuut achter de ploeg in goede en slechte tijden, weer of geen weer!
Uiteindelijk gelukkig de draad opgepakt en met winsten tegen de directe concurrenten weer orde op zaken gesteld. Thuis tegen VV Laar moest het dan gebeuren. Vanwege het slechte weer uitgeweken naar de vriendelijke gastheren in Laar die beschikken over kunstgras.
Van Blerickse kant een nerveuze en niet al te beste pot. De 1-0 van het verrassend lastige Laar dreigde roet in het eten te gooien! Uiteindelijk na een zwaar bevochten spannende partij toch met 3-2 overwinning terug naar Blerick vertrokken.
Hier werden we met het “we are the champions” opgewacht door de aanhang, in de eigen kantine.
Klasse prestatie van de jongens. Hier gaan we nog veel plezier van beleven bij SVBlerick.

Spelers van de E1 zijn
Arda Koksal
Raoul Bouten
Reno Candido
Diego Slijpen
Wesley Heger
Yves Gubbels
Adil Ahamad
Obeid Kalisi
Jovi Engels
Joshua Lewis
Leiders
Luciano Candido
Marco Beurskens
Maikel Heger
Sander Gubbels


You may also like...